ברוכים הבאים לניסקו טכנולוגיות

ניסקו טכנולוגיות בע”מ ( IES סוכנויות אלקטרוניקה לשעבר) היא חברת בת של קבוצת ניסקו ארדן והוקמה לפני יותר מ 30 שנה. החברה מייצגת ומפיצה מוצרים ופתרונות של חברות מובילות בעולם ומבצעת אינטגרציה מלאה למערכות מורכבות.

בנוסף למגוון הרחב של היצרנים שאנו מפיצים, לניסקו טכנולוגיות יש יכולות רבות לביצוע שינויים, התאמות ואינטגרציה על מנת לעמוד בדרישות לקוחותינו.

בחברה קיימות שלוש מחלקות: Embedded & Vision Solution, Test & Measurements, RF & Microwave.

כל מחלקה היא יחידה עצמאית המשתמשת ביכולות ושירותים חוצי ארגון על מנת לספק פתרון Turn Key ללקוחותינו. הסינרגיה בין המחלקות ושיתוף הפעולה בין כל החברות בקבוצת ניסקו מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים

ופתרונות חדשניים, מוצרי מדף או מוצרים מותאמים לדרישות הלקוח.

ניסקו טכנולוגיות שמה דגש רב בתמיכה ובליווי הטכני ללקוחותינו משלב הייעוץ בשלבים המוקדמים של תכנון הפרויקט ועד לשלבי הייצור הסדרתי.

התשתית הייחודית והמודרנית שלנו מבטיחה אספקת שירותים יעילים, מקצועיים ואיכותיים למגוון לקוחותינו כגון מערך תפעול יעיל, ייצור וניהול הזמנות ממוחשב, שירותי לוגיסטיקה, הנדסה טכנית ועוד.

חברתינו מקפידה להשתתף בכל התערוכות, הסמינרים והכנסים הרלוונטיים על מנת להיות בקשר מתמיד עם לקוחותינו ולהיות חשופים לטכנולוגיות העדכניות.

המשימה שלנו בניסקו טכנולוגיות היא לספק ללקוח פתרונות ומוצרים מתקדמים תוך כדי מתן שירות ותמיכה טכנית איכותית ומקצועית, שירותי אינטגרציה למערכות מחשוב מתקדמות, שירותי מלאי ולוגיסטיקה וליווי צמוד בכל שלבי הפרויקט.

בין לקוחותינו נמנים כל החברות הביטחוניות המובילות בארץ וחברות ההיי-טק הגדולות בכל התחומים במשק הישראלי וכן לקוחות נוספים בעולם כולו.

    Contact Form